BabyBoo

תקנון האתר

תקנון האתר

תקנון האתר

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אתר האינטרנט OverAll.co.il  (עודכן בתאריך 01/10/2018) , באמצעות אתר האינטרנט  www.OverAll.co.il  להלן: (´אוברול ו/או ´האתר´ ו/או ´החנות´) לבין לקוחותיו (להלן: ´הלקוחות´ ו/או ´הלקוח´). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר . 

הזמנות באתר:

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי הספק.

למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון.  במקרה הזה, שומרת לעצמה OverAll "אוברול" את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וחשבון הפייפאל יזוכה.

רכישות יתבצעו  בפועל על ידי חשבון הפייפאל.

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת פייפאל. חשבון פייפאל שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת פייפאל תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר .

הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .התמונות לאתר הינם להמחשה בלבד.

הנהלת האתר לא תהיה מחויבת לפצות את המשתמש בגין כל נזק או הפסד שאירע לו כתוצאה מצריכת המוצרים המופיעים באתר ו/או בגין הסתמכות על המידע המופיע באתר. 

 

משלוח המוצר:

יש לוודא כי פרטי ההזמנה, כמויות ההזמנה והכתובת למשלוח מולאו כראוי. הנהלת האתר לא תישא באחריות למקרים שבהם מולאו פרטי משלוח שגויים, נפלו טעויות בכמויות ההזמנה או הוזמן מוצר שגוי.

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או ע"י דואר שליחים ARAMEX/FEDEX/DHL. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג אצל הספק, כל המוצרים נשלחים מארץ סין. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת פייפאל על תקינות העסקה.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

יודגש שזמן המשלוח הנקוב בדף של המוצר הינו זמן משלוח מוערך ותלוי בזמינות המוצרים במלאי. האתר לא יישא בכל אחריות במקרה של עיכוב אשר אינו נובע מפעילות האתר, לרבות במקרה של הזנת כתובת שגויה על ידי המשתמש ו/או במקרים הקשורים לפעילות של הספקים השונים ו/או מלאי המוצרים ו/או במקרים של כוח עליון ו/או מקרים אחרים אשר אינם בשליטתה של הנהלת האתר, לרבות תקלות הנובעות מהשבתת רשות הדואר, אמצעי תחבורה או כל גורם אחר אשר אינו בשליטתו של האתר. 

 

תנאים לרישום ושימוש באתר:
1.כל אדם מעל גיל 18, לרבות חברה או גוף משפטי המאוגד בישראל, רשאי להירשם, לעשות שימוש ולהזמין מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר בכפוף לתנאים הבאים:
  א. המשתמש הוא כשיר משפטית, מעל גיל 18 וזכאי לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס.
במידה ותבוצע פעולהעל ידי קטין הרי שהיא לא תחייב את הנהלת האתר.
  ב. המשתמש הינו הבעלים של כתובת דואר אלקטרוני תקפה ברשת האינטרנט.
הליך הרכישה:
 1. יובהר כי הצגת המוצרים באתר אינה מהווה "הצעה" והליך הרכישה על ידי המשתמש לא יהווה "קיבול". הנהלת האתר מזמינה את המשתמש להציע הצעות לרכישת מוצר או לקבלת שירות.  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לקבלת הזמנות ממשתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכפוף לכל דין.
 2. הזמנת המוצרים מהאתר מתבצעת באופן מקוון באמצעות האתר ומצריכה מסירת פרטים מזהים של המשתמש לרבות שמו המלא של המשתמש, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר פיזית לרבות כתובת למשלוח, טלפון ופרטי התקשרות נוספים.
 3. הליך הזמנת מוצר יעשה על ידי כניסה לדף המוצר (לדוגמא, "שמלת ערב תחרה שרוולים ארוכים") והוספתו ל"סל הקניות", עדכון כמות המוצרים ב"סל הקניות", והזנת טופס ההזמנה על ידי לחיצה על "לקופה" והשלמת כל הפרטים הנדרשים.
 4. כאמור, התשלום בעבור ההזמנה נעשה באמצעות חברות סליקת כרטיסי החיוב או מנגנון סליקה של חברת פייפאל. על מנת ללמוד על תנאי החיוב של פייפאל, הנכם מוזמנים לעיין במדריך הרכישות שלהם בכתובת הבאה: https://www.paypal.com/selfhelp/home
 5. הזמנת המוצרים כפופה לזמינותם במלאי ומותנית באישור פרטי התשלום מחברת האשראי או חברת פייפאל ובאישור סופי של הנהלת האתר. לאחר אימות פרטי אמצעי התשלום של המשתמש וקבלת אישור חברת כרטיסי האשראי או פייפאל לביצוע הרכישה, תועבר בקשת הרכישה של המשתמש לאתר. לאחר מכן, ינפיק האתר אישור הזמנה אשר ישלח למשתמש באמצעות הדואר האלקטרוני אשר יכלול את מספר ההזמנה ואת פרטי המוצרים שהוזמנו באתר.
 6. התמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ואין לראות בהן הבטחה או התחייבות מכל סוג מצד הנהלת האתר.

תשלום:

התשלום מתבצע באמצעות חשבון הפייפאל ובכרטיס אשראי, פרטי ההזמנה מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים:

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה. בכל שאלה או הערה בנוגע להזמנה שבוצעה ניתן לצור קשר עם צוות האתר

 

אספקת מוצרים:

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל וסין. במקרה בו לקוח יתלונן על קבלת מוצר פגום או לא תקין , התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .האתר לפי שיקול דעתו  הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

 

ביטול רכישה ומדיניות החזרת מוצרים
 1. רכישת המוצרים וכן אופן ביטול העסקה כפוף לחוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981, תקנות הצרכן והחוקים על פיו.
 2. יובהר כי לא תתאפשר ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים אשר יוצרו על פי הזמנת המשתמש ו/או מהווים טובין פסידים ו/או מכל סיבה העומדת בתנאי סעיף 14(ג)(ד) לחוק הגנת הצרכן. זאת, בכפוף לכל דין או למקרים הקבועים בחוק, ולמעט אם ביטול העסקה נובע בפגם המוצר ו/או בשל טעות אשר נעשתה על ידי הנהלת האתר.
 3. בכפוף לעיל, במידה ומשתמש מעוניין לבטל עסקת רכישה לפני משלוח המוצר ו/או ייצור ההזמנה, יוכל לעשות זאת באמצעות בקשה מתאימה בכתב באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: infoverall@gmail.com, או באמצעות טופס "צור קשר". בקשות שאינן בכתב לא תתקבלנה.
 4. מובהר כי עם ביטול עסקת רכישה שלא עקב פגם או אי התאמת המוצר שסופק להזמנת המשתמש, המשתמש יחויב בדמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או 100 ₪ – לפי הנמוך מבין השניים. אין באמור כדי לפגוע בזכותה של הנהלת האתר לפעול לקבלת כל סעד אחר לו זכאית על פי כל דין.
 5. מובהר כי הנהלת האתר לא תאפשר ביטול עסקה וכן לא תהא אחראית לכל נזק או כל חבות במקרים של חשיפת המוצרים למים ו/או לחות ו/או שמש ו/או חום ו/או לתנאים סביבתיים קשים על ידי המשתמש.
ביטול עסקה עקב פגם במוצר – על המשתמש לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח מיד, ולא יאוחר מ- 7 ימי עסקים להנהלת האתר על כל אי התאמה או פגם באמצעות בקשה מתאימה בכתב כאמור לעיל, ולאפשר להנהלת האתר לתקן את הפגם ו/או אי ההתאמה ולהחליף את המוצר הפגום במוצר תקין שישלח לאחר החזרת המוצר הפגום. במידה ואי ההתאמה או הפגם לא ניתנים לתיקון ו/או במידה והמשתמש סירב להצעת האתר, כספו יוחזר לו במלואו לאחר שישלח את המוצר לידי הנהלת האתר. יובהר כי עלויות משלוח אלה יחולו באופן בלעדי על המשתמש.
מדיניות שמירה על פרטיות:
 1. מובהר כי בעת השימוש באתר, המשתמש מסכים ומאשר כי ייאסף מידע אודות הדפים בהם ביקר והחיפושים אשר נערכו באתר ומשך זמן השהיה באתר. המידע אינו מזהה את המשתמשים באופן אישי ונאסף לצורך סטטיסטי בלבד. כמו כן, מובהר כי הנהלת האתר רשאית לשמור את פרטי ההודעות שנשלחות בין המשתמש לבין הנהלת האתר.
 2. האתר רשאי לעשות שימוש בשליחה של קובץ זיהוי אל הגולש, באופן שיאפשר לזהות את המחשב ממנו הגולש עושה שימוש (Cookie) וכן להשתמש במידע המופיע בקובץ זה. המשתמש יוכל להימנע מקבלת קבצים אלה באמצעות שינוי הגדרות הדפדפן, אך חסימתם עלולה לגרום לכך שחלק מתכני האתר לא יהיו זמינים עבור אותו משתמש.
 3. האתר רשאי לשמור במאגריו מידע אשר מסר המשתמש בעת פעילותו באתר לרבות זה, בין היתר לשם ביצוע פעולות אלו: פרסום, שיווק וקידום מכירות, מתן שירותי דיוור וביצוע כל שימוש חוקי במידע בהתאם לכל דין. האתר רשאי לשלוח אל המשתמש דואר אלקטרוני הכולל גם מידע שיווקי ופרסומי, בכפוף להסכמת המשתמש. המשתמש מסכים בזאת ומאשר כי לא תהיה לו כל תביעה או טענה כלפי האתר בגין שימוש בפרטיו בהתאם לאמור לעיל.

 

תמונות ותוכן:

התמונות ותוכן המוצרים וזכויות היוצרים של התוכן הפרסומי באתר הינם באחריות הספקים שלנו בלבד.

 

שימושים אסורים:

המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש המנוגד לתנאי השימוש, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר. כמו כן, המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא  לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם. 

 

אבטחת המידע
האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומפעיל מערכות אבטחה מתקדמות לשם אבטחת המידע שנמסר על-ידיהם. למרות מאמצי אבטחת המידע אין ודאות מוחלטת כי המידע לא ייחשף במקרה של פריצה למערכות האתר או שרתי האתר. המשתמש מסכים כי האתר לא יישא בשום אחריות לחשיפת המידע בכל מקרה של פריצה למערכות האתר או שרתיו. המשתמש מוותרת על כל דרישה, תביעה או טענה נגד האתר בשל כך.

 

סמכות עניינית לשיפוט:

הדינים אשר יחולו על הסכם זה הנם דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית, בכל סכסוך העולה מהסכם זה או מהשימוש באתר, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז ירושלים.
בדיקת מי שפיר

בדיקת מי שפיר

בדיקת מי שפיר היא בדיקה שאולי יציעו לך במהלך ההיריון כדי לבדוק אם לתינוקך יש מצב גנטי או כרומוזומלי, כגון תסמונת דאון, תסמונת אדוארדס או

קרא עוד »
סקירת מערכות מוקדמת

סקירת מערכות מוקדמת

מהי בדיקת סקירת מערכות מוקדמת? סקירת מערכות מוקדמת היא בדיקה שנעשית על ידי אולטרה סאונד, ומטרתה לסקור את איברי העובר ולאבחן מומים בשלב מוקדם בהריון.

קרא עוד »
שקיפות עורפית

שקיפות עורפית

בדיקת שקיפות עורפית היא למעשה בדיקת אולטרסאונד בה בודקים את כמות הנוזלים שנאגרה באיזור של העורף של העובר. הבדיקה נעשית בטרימסטר הראשון, בין שבועות 10-13

קרא עוד »
Making ultrasound check-up

בדיקת אולטרסאונד

במהלך ההריון קיימות מספר בדיקות הריון שעלייך לעבור. בדיקת אולטרסאונד היא בדיקת הדמיה אשר משתמשת בגלי קול להדמית תינוק, גודלו, והמבנה שלו. בדיקה מסוג זה

קרא עוד »
בדיקות הריון

בדיקות הריון

ישנן בדיקות הריון רבות שעל האישה לעבור מהרגע בו נכנסה להריון ועד לרגע הלידה. ריכזנו בעבורך את הבדיקות כדי להכניס קצת סדר לבלאגן. כאן תוכלי

קרא עוד »
מחשבון הריון

מחשבון הריון

מחשבון הריון זה יאפשר לך להעריך את תאריך הלידה לפי תאריך קבלת המחזור האחרון. תאריך הלידה לפי מחשבון הריון זה הוא תאריך משוער, ובמהלך ההריון תוכלי לקבל תאריך מדויק יותר

קרא עוד »
הריון

הריון

תשעה חודשים בהם גופך משתנה, ההורמונים משנים את מצב רוחך, התינוק מתחיל לגדול ברחמך ונוצרת ההבנה שגדלים בתוכך חיים… התקופה של ההריון והלידה מלווה בקשיים

קרא עוד »
ברית מילה

ברית מילה

ברית מילה לרך הנולד הוא דבר פרטי המשתנה בין משפחה למשפחה. תמיד קיימת ההתלבטות האם לעשות ברית כהפקה גדולה מאין מסיבה. או האם לבצע ברית

קרא עוד »
חזרה לגזרה לאחר הלידה

חזרה לגזרה לאחר הלידה

מבנה הגוף משתנה בזמן ההריון, ורוב נשים לאחר לידה רוצות לחזור למשקלן לפני ההריון, ולגזרתם. בחודשיים הראשונים לאחר הלידה מומלץ לנוח ולתת לגוף להתאושש לפני

קרא עוד »
מין לאחר לידה

מין לאחר לידה

לאחר תקופת ההריון ומעבר הלידה גוף האישה עובר שינויים רבים הן בתחום הגופני והן מבחינה פסיכולוגית. מבחינה גופנית הגוף חלש יותר, וקיים מחסור בויטמינים רבים,

קרא עוד »
גזים אצל תינוקות

גזים אצל תינוקות

אחרי תשעה חודשי הריון, נולד לך בשעה טובה תינוק בריא וחמוד. את חוזרת איתו הביתה, מתרגלת לשינוי שהתרחש בבית, למחסור בשעות השינה ולטיפול ביצור החדש,

קרא עוד »
הנקה

הנקה

הנקה היא חלק מרכזי בהקשרות בין האם לתינוק, ומהווה המשך ישיר להריון. מומחי הנקה ממליצים להניק את התינוק מוקדם כמה שניתן למועד הלידה. חלב האם

קרא עוד »
דיכאון אחרי לידה

דיכאון אחרי לידה

אחת משמונה נשים תסבול מדיכאון אחרי לידה. כיצד תדעי אם הדכדוך המאפיין תקופה של אחרי הריון הוא רק דכדוך או שהוא כבר דיכאון, כיצד ניתן

קרא עוד »
מחשבון ביוץ

מחשבון ביוץ

לזיהוי מועד הביוץ המדוייק חשיבות רבה בכניסה להריון, אך קשה לחזות אותו בצורה מדוייקת. לפנייך מחשבון ביוץ , שיעזור לך לחשב בדרך פשוטה את מועד

קרא עוד »
טיפולי פוריות

טיפולי פוריות

כשזוג מחליט לעבור טיפולי פוריות, הם ניצבים בפני תקופה לא קלה. טיפולי הפוריות הם עניין לא נעים מבחינה פיזית, ומביאים איתם גם שפע של קשיים

קרא עוד »
בעיות פוריות

בעיות פוריות

בעולם המודרני גילאי ההריון של נשים עלו מאוד ביחס למאה הקודמת ואפילו ביחס לעשור הקודם. העובדה הזו בשילוב עם גורמי לחץ שונים והקצב המהיר של

קרא עוד »
גיל ופוריות

גיל ופוריות

גיל ההריון והלידה בתקופה בה אנו חיים מאוחר בהרבה ממה שנהוג היה בעבר. מציאת בן זוג מתאים, הרצון להתבסס כלכלית לפני שמביאים לעולם ילד, הנורמה

קרא עוד »
בדיקות גנטיות

בדיקות גנטיות

החלטתם להכנס להריון? מזל טוב. מה עכשיו? אילו בדיקות יש לערוך לפני הכניסה להריון? קיימות בדיקות רבות שבני הזוג יכולים לעשות לפני שנכנסים להריון. חלקן

קרא עוד »
בדיקת הריון

בדיקת הריון

המילים בדיקת הריון יוצרים בדרך כלל תגובות הפוכות בהתאם לגיל בו נזקקים להן. עבור נערה מתבגרת או בחורה צעירה זה צמד מילים שהיא ממש לא

קרא עוד »
מהו ביוץ

מהו ביוץ

החלטתם להכנס להריון? מזל טוב. לפעמים דווקא שכבר מצליחים להחליט שרוצים, זה לא קורה. הסיבה לכך יכולה להיות נעוצה במועד הביוץ. מהו ביוץ? ביוץ הוא

קרא עוד »
Pregnant Asian Lady Gesturing Ok Getting Vaccine Shot

כניסה להריון

החלטתם שאתם רוצים להכנס להריון. מה עכשיו? הדבר אולי נראה טרוויאלי לחלק מהאנשים, אבל כשמדובר בהריון ראשון, כדאי להכיר את השלבים אותם מומלץ לבצע בטרם

קרא עוד »
הורות

הורות

החלק הקשה מאחוריכם, או כך אתם חושבים… אחרי תקופה של הריון ולידה, אשר לוותה בדאגות וציפייה, זה קרה. אתם הורים. אבל אם חשבתם שתקופת ההריון

קרא עוד »

Home New

מחשבון הריוןמחשבון הריון זה יאפשר לך להעריך את תאריך הלידה לפי תאריך קבלת המחזור האחרון. תאריך הלידה לפי מחשבון הריון זה הוא תאריך משוער, ובמהלך

קרא עוד »
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עקבו אחרינו
קבלו הודעה כשעולה פוסט חדש באתר