מחשבון הריון

מחשבון הריון
מחשבון הריון

מחשבון הריון זה יאפשר לך להעריך את תאריך הלידה לפי תאריך קבלת המחזור האחרון. תאריך הלידה לפי מחשבון הריון זה הוא תאריך משוער, ובמהלך ההריון תוכלי לקבל תאריך מדויק יותר מהרופא המטפל.

Due Date Calculator
When did your last period start?
Generally, how long are your cycles?
Calculate your due date
Your baby is likely to be born on or around*
*Only your physician can accurately determine your due date or the date of your conception based on his/her knowledge of your complete medical condition.
Change my informations
In partnership with Clearblue®.

 

מחשבון היריון

מחשבון היריון מחשב את תאריך הלידה על סמך מספר השבועות והימים שעברו מאז היום הראשון של הווסת האחרונה שלך. מחשבון זה הוא דרך קלה לחשב את תאריך היעד שלך ולשתף אותו עם הרופא או המיילדת שלך.

מחשבוני היריון הם כלים שעוזרים לך לחשב את תאריך היעד הצפוי שלך. הם משמשים להערכת גיל ההריון של התינוק. מחשבונים אלו מבוססים על הווסת האחרונה, שלרוב מדויקת יותר מהערכת האישה.

הסוג הנפוץ ביותר של מחשבון היריון מבוסס על היום הראשון של הווסת האחרונה של האישה. זה לוקח בחשבון את אורך המחזור הממוצע שלה ואת זמן הביוץ כדי לקבוע מתי היא הרתה.

מחשבון תאריך לידה

מחשבון היריון הוא כלי שעוזר לך לחשב את תאריך הלידה הסביר. זה משמש בדרך כלל על ידי נשים בהריון או מנסות להרות. המחשבון תאריך היריון המדויק ביותר הוא זה שסופק על ידי הרופא שלך. עם זאת, ישנם כמה מחשבונים מקוונים שיכולים לשמש כחלופה למטרה זו.

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי להשתמש במחשבון היריון. יש אנשים שמשתמשים בו למידע כללי או לסקרנות, בעוד שאחרים עשויים להזדקק לו למטרות רפואיות.

מחשבוני היריון משמשים לחישוב תאריך הלידה הצפוי

מחשבוני היריון משמשים לחישוב תאריך הלידה הצפוי להריון. מחשבוני תאריך היריון משמשים לחישוב תאריך הלידה הצפוי להריון. ניתן לעשות זאת על ידי הזנת היום הראשון של המחזור האחרון שלך והוספת 280 ימים, שהם 40 שבועות.

המחשבון יכול לשמש גם כדי לגלות מהו גיל ההריון של תינוקך על ידי הזנת מספר השבועות או הימים שחלפו מאז ההתעברות.

כתוב את הכותרת כאן

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
עקבו אחרינו
קבלו הודעה כשעולה פוסט חדש באתר